Zvonec a Konec

11. července 2010 v 21:39 | encyklopediedejin v demisi |  Informace
Smutná zpráva čtenáři, blog ... nebo alespoň já encyklopediedejin v souvislosti z globalizací a reálným světem taky ehm fyzickou kondicí :D odstupuji od další "zodpovědnosti" za tuhle stránku.Budu hledat jiného autora který by mohl dále psát na tuhle stránku... ale v moc nedoufejte milí čtenáři.Na můj odstup se taky podílí nejen nátlak reality a kondice ale i to je taky samotný blog.cz který se po čase stal pro mne stereotypní navíc mi ta hnusná bílá barva bije do očí a můj doktor mě upozornil že i přez LCD display jsou záčící bíle barvy velmi nebezpečné.Globalizace a možnosti které se mi tímto způsobem otevírají doslova neznají hranice.K datu uvedenému níže bude tento blog zamčen na heslo kdo si bude chtít studovat jeho dějiny bude mi muset napsat na můj email superdeinonychus@gmail.com, nebo si o heslo požádat sms zprávou na číslo 737083893 POZOR O HESLO SI MŮŽETE ZAŽÁDAT PROSTŘEDNICTVÍM SMS JEN DO 18.7.2010 DO 20:30 HODIN JINAK PROSTŘEDNICTVÍM EMAILU AŽ DO KONCE SRPNA!!!!! Přesto bude tento blog už jen v demo verzi a plná verze bude k nahlédnutí na stránce uvedené níže.

POZOR VYHLÁŠEN KONKURZ NA NOVÉHO SPRÁVCE BLOGU!!!!!!!!!NA KONKURZ SE MŮŽETE HLÁSIT DO KONCE PROSINCE JINAK BUDE TENTO BLOG SMAZÁN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

se mnou se můžete samozřejmě ještě setkat rozjíždí se nová síť blogů Superdeinonychus bloggers!
To je on důvod jelikož na blogger.com (google) si můžete na jednoho uživatele vytvořit kolik blogů chcete takže se moje weby budou rozšiřovat do jazykových balíčků navíc budete automaticky registrován do vyhledávače google na přední místa. Ovšem pokud chcete budu vám na všech webech budu dělat reklamu pokud nechcete napište na email ale NE sms zprávu!!!Pokud mě budete chtít kontaktova použijte můj email superdeinonychus@gmail.com (NE SMS ZPRÁVU TA SLOUŽÍ JEN PRO ZÍSKÁNÍ KÓDU INFO UVEDENO VÝŠE) nebo navštivte infostránku superdeinonychus (uvedno níže) nebo fan stránku mého účtu na youtube (také bude uvedeno níže)

Není to ale jisté víte jaký jsem možná že mě přesvědčíte :D ale pochybuji.

MOJE ICQ MŮŽETE ZÍSKAT KDYŽ POŽÁDÁTE PROSTŘEDNICTVÍM EMAILU!

Najdete mě na:
Svět Dinosaurů a Pravěku- nová aktivní plná verze budoucí demo verze encyklopediedejin
Světové Dějiny- část nové aktivní plné verze budoucí demoverze encyklopediedejin

Další odkazy (webů v síti je celkem 10) najdete na jakékoliv stránce uvedené výše.

DEMO VERZE BUDE ZAHESLOVÁNA A SPUŠTĚNA 19.7.2010 VE 20:30 POKUD BUDE DO TOHOTO TERMÍNU SEHNÁN JINÝ SPRÁVCE ŽÁDNÝ BLOG SE ZAMYKAT NEBUDE AVE SARKOZY!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama
Copyright © 2009 enyklopediedejin | supported Antispam.er.cz